- Brak na stanie
100% legalna firma
Średni czas realizacji: 2-3 dni robocze
Każdy produkt możemy zwrócić
HYUNDAI HiT-H500CF-BF(ZB) to wysokowydajny moduł fotowoltaiczny klasy premium opracowany przez HD Hyundai Energy Solutions. Panel wykorzystuje nowoczesną technologię N-Type HJT (Heterojunction) oraz konstrukcję bifacial, dzięki czemu zapewnia bardzo wysoką sprawność, stabilną produkcję energii oraz długą żywotność instalacji fotowoltaicznej.
Dzięki dwustronnej budowie moduł może generować energię zarówno z promieniowania padającego na przednią powierzchnię, jak i z odbitego światła docierającego do tylnej części panelu. Pozwala to zwiększyć uzysk energii z instalacji PV w porównaniu do tradycyjnych paneli jednostronnych.
Zastosowanie technologii HJT (Heterojunction) pozwala połączyć zalety ogniw krystalicznych i cienkowarstwowych. Dzięki temu panel charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością oraz niską degradacją mocy w czasie eksploatacji. Moduły N-Type wykazują również lepszą wydajność przy niskim natężeniu promieniowania oraz w wysokich temperaturach.
Panel HYUNDAI HiT-H500CF-BF(ZB) posiada konstrukcję bifacial, która umożliwia produkcję energii z tylnej strony modułu. Odbite światło od powierzchni dachu, gruntu czy żwiru może zwiększyć całkowity uzysk energii instalacji fotowoltaicznej, szczególnie w systemach gruntowych lub na dachach płaskich.
Moduł został zaprojektowany z myślą o wieloletniej eksploatacji w wymagających warunkach środowiskowych. Konstrukcja szkło-szkło oraz wysokiej jakości komponenty zapewniają odporność na duże obciążenia śniegiem i wiatrem oraz stabilną pracę w szerokim zakresie temperatur.
| Moc maksymalna (Pmax) | 500 Wp |
| Technologia ogniw | N-Type HJT (Heterojunction) |
| Typ modułu | Bifacial (dwustronny) |
| Sprawność modułu | ok. 22,3 – 22,5 % |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc) | 40,76 V |
| Prąd zwarcia (Isc) | 15,48 A |
| Napięcie przy mocy maksymalnej (Vmpp) | 34,16 V |
| Prąd przy mocy maksymalnej (Impp) | 14,64 A |
| Bifaciality | ok. 90 % ±5 % |
| Wymiary | 1960 × 1134 × 30 mm |
| Waga | ok. 27,1 kg |
| Konstrukcja | moduł szkło–szkło |
| Złącza | MC4 / MC4-EVO2 |
| Skrzynka przyłączeniowa | IP68, 3 diody bypass |
| Maksymalne napięcie systemowe | 1500 V DC |
| Zakres temperatur pracy | -40°C do +85°C |
| Odporność mechaniczna | 5400 Pa (śnieg) / 2400 Pa (wiatr) |
Panel fotowoltaiczny HYUNDAI HiT-H500CF-BF(ZB) sprawdzi się w wielu zastosowaniach:
Jeżeli szukasz wydajnego panelu fotowoltaicznego 500W opartego na nowoczesnej technologii HJT, model HYUNDAI HiT-H500CF-BF(ZB) będzie doskonałym wyborem zapewniającym wysoką produkcję energii oraz długą i bezawaryjną pracę instalacji PV.
Pliki do pobrania
check_circle
check_circle