- Nowy
100% legalna firma
Średni czas realizacji: 2-3 dni robocze
Każdy produkt możemy zwrócić
Zestaw fotowoltaiczny 165W MAXX z akumulatorem 100Ah i przetwornicą 1000W Profesjonalny zestaw fotowoltaiczny 165W MAXX to kompletne rozwiązanie do niezależnego zasilania w kamperach, przyczepach kempingowych, jachtach czy domkach letniskowych. Dzięki wydajnemu panelowi, inteligentnemu regulatorowi MPPT XTRA1210N-XDS2 10A, akumulatorowi żelowemu 100Ah i przetwornicy MAXX 1000W, zestaw zapewnia maksymalną wydajność, bezpieczeństwo i stabilność pracy urządzeń elektrycznych.
| Element | Ilość / Parametr |
|---|---|
| Panel monokrystaliczny MAXX 165W | 1 szt |
| Regulator ładowania MPPT XTRA1210N-XDS2 10A | 1 szt |
| Akumulator żelowy FM-12-100 100Ah 12V | 1 szt |
| Przetwornica napięcia MAXX 1000W | 1 szt |
| Zestaw kabli solarnych 2x5m, 2x4mm² z konektorami MC4 | 1 kpl |
Gwarancja: 2 lata dla osób fizycznych, 12 miesięcy dla firm.
Panel słoneczny 165W zbudowany jest z wysokiej jakości ogniw krzemu monokrystalicznego. Osadzony został w lekkiej, aluminiowej ramie w kolorze czarnym, co zapewnia nowoczesny wygląd oraz wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Specjalne otwory montażowe ułatwiają instalację panela na kamperze, łodzi czy dachu budynku. Hartowane szkło o wysokiej przeźroczystości skutecznie chroni moduł fotowoltaiczny przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zwiększa absorpcję promieniowania słonecznego.
*Ze względu na proces produkcyjny w okolicach ramy modułów mogą znajdować się śladowe ilości sylikonu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | 165W MAXX |
| Typ ogniw | Monokrystaliczne |
| Moc szczytowa | 165 W |
| Tolerancja mocy | +3% |
| Napięcie mocy max (Vmp) | 30,14 V |
| Prąd max (Imp) | 5,48 A |
| Napięcie jałowe (Voc) | 36,17 V |
| Prąd zwarcia (Isc) | 5,92 A |
| Zakres temperatury pracy | -40°C – +80°C |
| Wymiary | 1580 x 540 x 30 mm |
| Waga | 9,1 kg |
| Terminal | MC4 |
| Rama | Anodyzowane aluminium |
| Szyba | Szkło hartowane o wysokiej przeźroczystości, grubość 3,2 mm |
Dane techniczne:
check_circle
check_circle